УНП вітає українське вояцтво із Днем Збройних сил України

До Збройних сил України

Славне українське вояцтво!

У 20-ту річницю утворення сучасних Збройних сил України Українська народна партія вітає вас – захисників нашої Батьківщини – з вашим професійним, а по-суті – всенародним урочистим Днем Збройних сил.

Насправді всенародним, адже як і ваші мужні представники в усі часи буремної історії Руси-України, ви є дітьми нашого народу, нашої землі і, як свого часу вони – так нині ви стоїте на варті свободи і незалежності нашої України!

Всі ми знаємо, що завжди важко, часто на межі людських можливостей, було захищати, оберігати, рятувати нашу землю героям і сивої давнини, і недалекого минулого. І хоча, слава Богові, немає нині війни, та ми знаємо і бачимо, що і вам, сьогодні важко, складно нести свою вояцьку ношу. Вона завжди нелегка, а у нинішніх українських реаліях є ще тяжчою, бо множиться на багато негативних причин, котрі усуваються вкрай повільно, з великими перешкодами. Та ми знаємо і віримо, що так само, як і ваші славні попередники – з несхитною вірою і незламною волею ставали на прю супроти будь-якого ворога нашої Батьківщини – так само і ви – попри всі найтрудніші обставини, ніколи не віддасте на поталу свій народ, ніколи не дозволите похилитися нашому гордому синьо-жовтому стягу, котрий передали до ваших міцних рук герої минувшини, що назавжди закарбуєте в пам’яті гасло наших звитяжних Січових Стрільців: «Смерті немає – є лише стрілецька честь!».

І пам’ятайте найважливіше: народ завжди покладається на вас, народ вірить в вас!

Будьте ж завжди, за будь-яких умов, незламною Армією українського народу!

Українська Народна Партія дякує вам за вашу нелегку сувору працю і зичить всім вам міцного здоров’я, мужності, високого духу і мудрості!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

Героям слава!

УНП, Привітання

Читайте також: