У КРИМУ ліквідовують міську лікарню

Міська  лікарня Старого Криму попри спротив мешканців поступово ліквідовується. Як повідомили в Кримській організації Української народної партії, уже закрито інфекційне, пологове та гінекологічне відділення, говорять також про плани ліквідувати дитяче та скоротити хірургічне, неврологічне і травматичне відділення.

«Кіровська  районна влада автономії пропонує мешканцям Старого Криму, а їх 27,5 тисячі, та прилеглих населених пунктів лікуватися аж за 30 кілометрів», - обурюється лідер Кримської УНП Олег ФОМУШКІН.

Він нагадує про нині забуті передвиборні зобов’язання регіоналів: поліпшення здоров’я людей, забезпечення рівного та справедливого доступу до якісних медичних послуг, створення умов для зайнятості населення.

Політик звертає увагу й на те, що «говорячи про нестачу грошей, лише для власного лікування депутати Верховної Ради України заклали 10 мільйонів гривень, і така ж сума запропонована на всіх громадян України».

«Влада повністю скомпрометувала себе у всіх сферах соціального життя, начхавши на власні обіцянки: із закінченням своїх повноважень вона увійде в історію як найбрехливіша», - підсумував голова Кримської УНП.

Тим часом мешканці Старого Криму на своєму зібранні підписали звернення до чиновників з вимогою зупинити знищення медичного закладу та забезпечити конституційне право громадян на доступну медичну допомогу.

Крим

Читайте також: