УНП вимагає звільнити Табачника і Могильова через студентcькі акції протесту

Українська народна партія вимагає відставки Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника та Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова через негідні дії цих посадовців під час студентських «антитабачних» акцій. Про це йдеться в Заяві, прийнятій сьогодні Центральним проводом УНП.

«Студентська реакція на згортання реформ у сфері освіти є цілком закономірною, прогнозованою і гарантованою Конституцією демократичною формою спротиву», – наголошують в заяві представники УНП.

Вони переконані, що «неправомірні дії міліції, (коли всупереч Конституції та законів, працівники правоохоронних органів перешкоджають реалізації прав громадян на демократичний протест, застосовують силу проти студентства та інших учасників протесту) зумовлені прямими вказівками керівництва, яке і повинно нести відповідальність», – наголошено в заяві.

Партійці також закликають владу прислухатися до представників народу, «який визначається українською Конституцією, як єдине джерело влади в Україні». «В іншому випадку така влада втрачає легітимність, що може стати причиною соціальних заворушень, міжнародної ізоляції України і політичної дестабілізації», – підсумовують в заяві члени керівного органу УНП.

УНП

Читайте також: