УНП вимагає від ЯНУКОВИЧА звільнити директора школи «за портрет»

Українська народна партія вимагає від Президента України відправити у відставку голову Тернопільської районної державної адміністрації та його протеже – директора школи в селі Мишковичі, де портрет Тараса ШЕВЧЕНКА замінили на портрет Віктора ЯНУКОВИЧА. З цією заявою виступив народний депутат України, заступник голови УНП, голова Тернопільської обласної організації УНП Ярослав ДЖОДЖИК.

За його словами, «портрети Тараса ШЕВЧЕНКА висіли в школах навіть у часи СРСР і жоден директор школи не дозволяв собі його викинути».

«Розміщення портретів діючого Президента в органах державної влади – звичайна практика для більшості держав світу, однак їх розвішування в закладах освіти – це вже ознаки тоталітарного суспільства, шлях в СРСР, у часи «дорогого Леоніда Ілліча», - вважає народний депутат.

Політик назвав інцидент у сільській школі безпрецедентним випадком, адже її директор, який отримав нагороду від голови району, аби вислужитися перед владою, «фактично викинув на смітник портрет світоча України».

«Показово, що цей випадок стався після святкування Шевченківських днів, коли Віктор ЯНУКОВИЧ у своєму виступі наказав усім органам влади на високому рівні відсвяткувати у 2014 році 200-річний ювілей від дня народження Тараса ШЕВЧЕНКА», - підкреслив заступник голови УНП.

«Тому і директор школи, і голова місцевої адміністрації повинні понести заслужене покарання саме від Президента України, адже неможливо гідно провести ювілей Кобзаря, коли його портрети викидаються на смітник», - підсумував Ярослав ДЖОДЖИК.

УНП, Новини з областей

Читайте також: