УНП вимагає від Урганта офіційного вибачення за зневажливі слова

Представники Київської організації Української народної партії спільно із активістами КУНу, УНА-УНСО та інших патріотичних організацій пікетували сьогодні посольство Російської Федерації. Причиною пікету стало обурення зневажливими висловлюваннями російського шоу-мена Івана Урганта у бік українців під час кулінарного шоу на «Першому каналі».

«Іван Ургант номінально вибачився перед українцями, але ці вибачення більше схожі на чергову порцію знущань. Ми їх не приймаємо», – зазначив під час свого виступу заступник голови Київської міської УНП Сергій Вутке.

Після виступів активісти закидали плакат із зображенням російського шоу-мена помідорами. Вони також хотіли передати до посольства РФ звернення із вимогою офіційного вибачення від Урганта за образу пам’яті українців.

Проте представник посольства до активістів так і не вийшов, тож вони залишили звернення і портрет Урганта під дверима посольства РФ.

Довідково. Відомий російський телеведучий Іван Ургант дозволив собі в ефірі кулінарного шоу «Смак» на російському «Першому каналі» відпустити жарт, яким принижував українців: «Я порубав зелень, як червоний комісар мешканців українського села», – сказав він під час приготування страви.

Пізніше він вибачився перед українцями у своєму аккаунті у Twitteri, однак вибачення виявилося таким же неоднозначним: «Я перепрошую всіх жителів України, яких зачепив мій недоречний коментар в останньому випуску програми Смак» ... Як самопокарання зобов’язуюсь готувати в цій передачі тільки борщ, вареники, галушки по 2018-й рік включно. А всіх народжених у мене з цього моменту дітей, незалежно від статі, називати Богдан. Ваш Іван "Підчеревина" Ургант".

УНП, Новини з областей

Читайте також: