УНП привітала усіх з Різдвом із колядками та піснями

Українців із Різдвом на Майдані привітав міський голова Івано-Франківська, очільник Івано-Франківської обласної організації УНП Віктор Анушкевичус.  За його слова Франківщина завжди була відома своїми традиціями, тож його земляки вирішили порадувати різдвяними співами й головний Євромайдан в країні.

Разом із хором з Франківщини колядок та пісень заспівав і Віктор Анушкевичус. «Просування традицій святкування Різдва із Заходу через центр на Схід – це один з шляхів справжнього єднання Сходу та Заходу», – наголосив Віктор Анушкевичус. Він переказав вітання від прикарпатців і запевнив, що переважана більшість  мешканців його рідного міста (а саме 95%) підтримують євроінтеграцію.

Між іншим, саме голову Івано-Франківської обласної організації УНП Віктора Анушкевичуса визнано найбільш публічним міським головою. Про це свідчить індекси публічності місцевого самоврядування, які сформувала Громадянська мережа ОПОРА. Активісти громадських організацій надсилали запити на інформацію, ходили на прийоми до чиновників та депутатів, відвідували пленарні засідання рад, аналізували контент офіційних веб-сайтів та друкованих видань рад. Аналізували відкритість влади. Відтак, у загальному рейтингу публічності місцевого самоврядування перше місце посіла Івано-Франківська міська рада із сумарним показником у 68% із можливих 100%. Найбільш публічним міським головою визнано Віктора Анушкевичуса –74%. 

 

УНП, Привітання

Читайте також: