УНП підготувала два закони, щоб Азаров таки підтримав національного виробника

Необхідно прийняти всього лише два закони: «Про державні закупівлі в умовах фінансової кризи» та «Про здійснення державних закупівель» (щодо економічної підтримки вітчизняних підприємств), внесених на розгляд Верховної ради депутатами від Української народної партії, щоб розпочати підтримку національного виробника.

Так народний депутат України, член парламентського комітету з питань бюджету, заступник голови УНП Ярослав ДЖОДЖИК, коментуючи ініціативу Азарова надавати перевагу закупівлі товарів і послуг українських виробників.

ДЖОДЖИК зауважив, що попри заяви Азарова, «практична діяльність уряду вказує на протилежне». «Дороги у нас будують китайські і турецькі підрядники, потяги постачають з Південної Кореї, для потреб державних службовців закуповують переважно дорогі авто іноземного виробництва, значна кількість інфраструктурних проектів взагалі тісно пов’язана з офшорними компаніями невідомого походження», – перераховує нардеп.

На його думку, така ситуація зумовлена недосконалістю законодавства. «У сфері державних закупівель наше законодавство дозволяє обходити національного виробника. Цим активно користуються різного роду ділки», – переконаний представник УНП.

Політик зауважив, що «законодавчі ініціативи УНП стосуються надання пріоритетності при здійсненні закупівель за державні кошти для національного виробника». «Азарову, як голові Партії регіонів, достатньо прийти до парламенту і попросити своїх колег підтримати ініціативу УНП, бо вона чітко відповідає заявам прем’єра виголошених на засіданні уряду», – наголосив Ярослав ДЖОДЖИК.

Нагадаємо, на останньому засіданні уряду прем'єр-міністр Микола Азаров закликав міністрів підтримати національного виробника, оскільки це дозволить «тримати на плаву» економіку України у періоди, коли збут українських товарів ускладнений.

УНП

Читайте також: