Партія регіонів в Криму шанує символи інших держав

«Зневажливе ставлення до українських державних символів кримських «регіоналів» не знає межі», - так голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН прокоментував обурення мешканців Старого Криму з приводу вшанування місцевою організацією Партії регіонів прапора іноземної держави.

Олег  ФОМУШКІН розповів, що «на території туристичного комплексу міста Старий Крим Кіровського району, на будівлі приймальні Партії регіонів поряд з партійним прапором, замість прапору України, висить прапор іноземної держави. Місцевий мешканець, український патріот Супрун О. М., сфотографував це ганебне явище та засвідчив, що більше чим за дворічне перебування штабу «Партії регіонів» в приміщенні туристичного комплексу, не було піднято українського прапору жодного разу. Тому він від імені обурених кримчан звернувся із заявою до районного СБУ з проханням перевірити згідно до ст.4 та ст.36 Конституції України наявність у членів Партії регіонів м. Старий Крим громадянства інших держав та відповідно до ст.37 Конституції України порушити справу про заборону діяльності організації Партії регіонів в Кіровському районі.

«Ось виявляється така неприхована ненависть правлячої партії до державних символів країни, якій вона служить. Незабариться той час, коли за свою підривну шовіністичну діяльність антиукраїнське полчище під назвою «Партія регіонів» буде викинуте з українського суспільства», - підсумував Олег ФОМУШКІН.

Новини з областей, Крим

Читайте також: