УНП опитала українців про ставлення до Незалежності України

Сьогодні, 1 грудня,  в усіх областях України Українська народна партія проводила опитування, присвячене 20-ій річниці Всеукраїнського референдуму про незалежність.

Громадянам було запропоновано відповісти на такі питання: «Чи підтримали б Ви незалежність України в разі повторного проведення відповідного референдуму? Чи підтримуєте Ви реставрацію СРСР у вигляді створення Євразійського та Митного союзу з Росією, про яку проголосив Путін? Чи підтримуєте Ви поступову інтеграцію України в Європейський союз та підписання Угоди з ЄС про асоціацію? Чи підтримуєте Ви політику діючої влади щодо згортання демократичних свобод в Україні?».

За  результатами опитування, УНП переконалась, що переважна більшість громадян України вважають вибір, зроблений у 1991 році, безсумнівним: від 94,5% в Івано-Франківську до 66,2% у Харкові. Більшість опитаних віддала свої голоси за поступову інтеграцію України в ЄС (98% - Івано-Франківськ, 61% - Одеса) та проти Євразійського та Митного союзу з Росією. У результаті опитування УНП також переконалась, що політику діючої влади підтримує не більше 15,5% опитаних.

Результати  опитування представлені на сайті УНП.

УНП

Читайте також: