У КРИМУ Партія регіонів агітує за себе дітлахів. Фото

«Партія регіонів перед новорічними святами розпочала передвиборчу компанію, використовуючи дітей», - так голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН прокоментував інформацію про захід кримських «регіоналів», які запросили малюків віком від 7 років до цирку та пообіцяли солодкі подарунки.

Але не всі дочекалися обіцяного, бо, як скаржилися мами, аби потрапити до цирку, дітям довелося протягом чотирьох годин дивитися та слухати вуличний мітинг із концертом.

«Виступи  дитячих самодіяльних колективів чергувалися  з буйним славослів’ям на адресу Президента й уряду, виголошувалися гасла «Славься, Партия регионов!», «Славим тебя, наш дорогой Президент!», «Большое спасибо Партии регионов за то, что они устроили нашим детям такой чудесный праздник», - розповідає Олег ФОМУШКІН.

Подібна «скромність», за словами політика, викликала лише іронічні посмішки у кримчан.

Голова  Кримської організації УНП сумнівається і в щирості спікера Кримського парламенту Володимира КОСТЯНТИНОВА, який у своєму виступі в цирку наголосив: «Діти – це найкраще, що в нас є, тому наше першочергове завдання як органів влади - зробити так, щоб вони відчули турботу та увагу держави».

«Любов до дітей виявляється також і через ставлення до їхніх батьків: треба створювати їм пристойні умови життя, забезпечувати роботою, щоб вони мали гідну зарплатню, на яку зможуть годувати, лікувати та навчати своїх дітей. Тоді батькам не доведеться чекати, коли Партія регіонів зводить їхню малечу до цирку та нагодує цукерками», - підсумував Олег ФОМУШКІН.

Крим

Читайте також: