ТКАЛИЧ: «Скасування поїздів - перший крок до приватизації «Укрзалізниці»

«Скасування потягів - не що інше, як черговий крок влади до приватизації «Укрзалізниці», - так голова Луганської обласної організації Української народної партії Валентин ТКАЛИЧ прокоментував скасування залізничним монополістом найпопулярніших прямих і 25% нічних поїздів.

За його словами, скасування таких популярних потягів, як «Луганськ - Львів», Київ –Севастополь» та заміна експреса «Львів - Київ» швидкісним «Хюндаєм» продиктоване наміром показати нерентабельність пасажирських перевезень та приватизувати «Укрзалізницю».

Політик нагадав, як приватизували вугільні шахти: у них вкладали колосальні бюджетні кошти, а потім за безцінь віддавали приватному власнику.

«Така ж доля, - прогнозує ТКАЛИЧ, - чекає і на  «Укрзалізницю», хоча раніше, коли в діяльності підприємства не було посередників, воно було цілком прибутковим, про що повідомляли ЗМІ, як і про те, що в боржниках «Укрзалізниці» мало не вся Україна».

«Нині в розпал курортного сезону скасовують потяг «Київ-Севастополь». Через ліквідацію прямого поїзда «Луганськ-Львів» пасажирам потрібно робити пересадку в Києві – а це значні витрати. Незрозуміло також, для чого скасували чверть нічних поїздів або навіщо замінили популярний експрес Львів-Київ швидкісним «Хюндаєм», у якому за 1,5 години виграного часу ціна на квиток зросла майже втричі», - зауважив лідер луганської УНП.

На його переконання, «від такої «оптимізації» постраждають перш за все пересічні громадяни, студенти, люди похилого віку, які користуються залізницею, бо все, що робить нинішня влада, спрямовано проти людей».

Новини з областей

Читайте також: