СУМИ. Шахрайські схеми загрожують місту комунальним колапсом

«Переможцем конкурсу на надання  комунальних послуг у Сумах став комунальний  ЖЕК без штату, обладнання та грошей. Тепер місто на межі відключення ліфтів та електроенергії», - про це повідомив голова управи обласної організації Української народної партії Віталій ВОЛОЩУК.

За його словами, «щоб уникнути комунального колапсу новоутворене підприємство потребує щонайменше 2,5 млн. грн з міського бюджету». Утім на останній сесії міськради депутати відмовились надавати такі кошти.

Представник УНП розповідає, що «віднедавна у  Сумах на зміну приватним ЖЕКам прийшов єдиний комунальний ЖЕК – «Сумижитло». «На думку міської влади, це підприємство повинно стати і балансоутримувачем житлового фонду, і прикладом обслуговування житла. У планах єдиного комунального ЖЕКу також розбудова мережі сервісних центрів, де швидко якісно і «з посмішкою на вустах» прийматимуть заявки; створення call-центрів, де оператори визначатимуть планова чи аварійна заявка, і тому подібні дива», - зазначає ВОЛОЩУК. Але наразі, за словами партійця, «попри свою перемогу у конкурсі й амбітні плани на майбутнє, це підприємство не має ні штату, ні досвіду, ні матеріальної бази».

«Підозрюючи, що новоутворене підприємство насправді є злодійською схемою залучення і відмивання коштів, депутати міськради відмовились надавати новому підприємству кредит з міського бюджету на суму 2, 5 млн.грн, а також кошти на закупівлю техніки, меблів, телекомунікаційного обладнання», - розповідає ВОЛОЩУК. Тож, він висловлює побоювання, що «замість комунального раю на Суми очікує справжнє пекло».

Новини з областей, Сумська область

Читайте також: