СУМЩИНА. Мера Тростянця знову будуть відправляти у відставку

Вже на наступному тижні міський голова Тростянця Юрій БОВА і секретар міськради Аліна ШАЦЬКА можуть бути відправлені у відставку. Саме на 28 березня призначена сесія міськради, до порядку денного якої включене це питання. Про це повідомили в обласній організації Української народної партії.

Питання було включене до порядку денного за ініціативою самого Юрія Бови: мер вважає, що таким чином у депутатській більшості, яка виступає за його відставку, є шанс прийняти необхідне їм законне рішення.

Мер вважає, що якщо депутати знайдуть необхідну кількість голосів і проголосують, він зразу ж передасть документи. Проте він допускає, що депутати більшості можуть знову зірвати проведення засідання, як це сталося 27 лютого і 7 березня.

Довідково. Саме 27 лютого і 7 березня народні обранці просто не прийшли на зал, у зв'язку з чим мер вимушений був визнати обидві сесії такими, що не відбулися. Депутати більшості, навпаки,  вважають легітимним засідання, яке вони провели 27 лютого в приміщенні Тростянецкого райради, на якій відправили у відставку Юрія Бову і Аліну Шацьку і обрали нового секретаря. Обласна влада показова не втручалася в ситуацію, але неофіційно підтримувала противників міського голови у їх бажанні зняти нарешті непровладного і не біло - блакитного керманича міста.

Новини з областей, Сумська область

Читайте також: