Рівнська міськрада вирішила викупити пам'ятник Нілу Хасевичу

На черговій сесії Рівненської міської ради (5 січня) депутати та міський голова Рівного Володимир Хомко знову згадали про пам’ятник художнику-повстанцю, активному громадському і політичному діячеві, члену Організації українських націоналістів і Української головної визвольної Ради Нілу Хасевичу.

Зокрема, в кінці засідання сесії за пропозицією депутата Рівнеради Олександра Курсика депутати передбачили 80 тисяч гривень в бюджеті міста на придбання та встановлення згаданого вище монумента.

- Можна було б поставити цей пам’ятник на вулиці Ніла Хасевича. Але як я її зараз візуально згадую, то навіть не можу уявити, де там знайти для нього місце. Там на вокзалі є монумент пов’язаний з Великою Вітчизняною війною. Його б мені не хотілось рухати, - сказав на сесії міської ради Володимир Хомко. - Давайте разом подумаємо: вносьте свої пропозиції.

Тепер же депутатська комісія по встановленню пам’ятника Нілу Хасевичу на чолі з Олександром Курсиком визначатиметься з місцем. Розглядатимуться усі пропозиції.

Нагадаємо, напередодні Українська Народна Партія звернулася до міського голови та депутатів із заявою, в якій пропонували міській владі закласти кошти на придбання згаданого вище пам’ятника в бюджет міста. Адже монумент нині є власністю МАУПу, який припинив свою діяльність 25 листопада 2011 року. Тож і доля пам’ятника до цього часу була невідомою.

Рівненська область

Читайте також: