Бурштинову фабрику на Рівненщині здадуть російському бізнесмену?

Рівненська  обласна організація  Української народної партії стурбована долею  місцевої бурштинової  фабрики, яка може опинитися в руках російського бізнесу. Партійці звернулися з інформаційним запитом до голови Рівненської облдержадміністрації Василя БЕРТАША, де просить підтвердити чи спростувати відомості про діяльність російського бізнесмена на території Рівненщини.

Своє  занепокоєння обласна УНП пов’язує з останніми тенденціями штучного доведення державних підприємств Рівненщини до банкрутства. Раніше УНП вимагала притягти до відповідальності винних у доведенні до банкрутства ДП «Рівненська сірникова фабрика» та переходу майна державного підприємства у приватні руки.

«Якщо підтвердиться інформація про те, що зусиллями керівників Рівненської облдержадміністрації успішні українські державні підприємства «здаються» російському бізнесу, це можна буде розцінювати як заподіяння економічних збитків державі. А така діяльність оцінюється не орденами, а кримінальним кодексом і судом», - наголосила голова Рівненської обласної організації УНП Світлана НІКОЛІНА.

За  неофіційною інформацією, московський  підприємець, директор ТОВ «Русское общество «Мамонт» Микола ТИМОЩУК нещодавно приїхав до Рівного, де має намір освоїти бізнес, пов’язаний із виготовленням ювелірних виробів з бурштину на базі Рівненської бурштинової фабрики державного підприємства «Бурштин України», а в майбутньому відкрити власне підприємство з переробки українського бурштину.

Довідково. Микола Тимощук понад 20 років працює в царині торгівлі дорогоцінними каменями, що дозволило йому нажити багатомільйонні статки. Він також активно співпрацює з потужними швейцарськими гемологічними компаніями «Gubelin», «GPS» та «ASAS», які спеціалізуються на комерційній експертизі дорогоцінних матеріалів органічного походження. Бізнесмен є представником потужної ювелірної фірми «Сафо» на теренах Росії.

Рівненська область

Читайте також: