РІВНЕНЩИНА. УНП подарувала водіям маршруток диски з українською музикою

У рамках акції «Слухай українське!» представники Рівненської районної організації Української народної партії у селищі Квасилів та селі Корнин Рівненського району дарували водіям маршрутних таксі диски з українською музикою.

Диски містять твори більш ніж 40 сучасних популярних українських гуртів і співаків, а також класичні записи пісень Назарія Яремчука, Квітки Цісик та інших легендарних виконавців.

Ініціатор акції, заступник голови Рівненської районної організації УНП Павло ДУТКО відзначив, що ідею партійців переважно підтримували як водії маршруток, так і пасажири.

«Я  майже щодня користуюся послугами  маршрутних таксі. У їх салонах лунає в кращому випадку дешева російська попса, але нерідко доводилося чути також російськомовні пісні, головними героями яких є кримінальні авторитети й злодії», - розповідає Павло ДУТКО.

За  його словами, така музика більшості людей не подобається.

«Скарги від пасажирів маршруток доводиться чути дедалі частіше. Саме тому ми й подарували водіям диски з українською музикою та запропонували хоча б інколи вмикати її в салоні авто», - пояснив ДУТКО.

Він переконаний, що в українському громадському транспорті має звучати українська музика, вважаючи це цілком логічним та природним.

«Вітчизняна музика нічим не поступається російській, чи, скажімо, англомовній. Уся проблема, на жаль, у тому, що про своїх виконавців українці знають значно менше, ніж про іноземних», - каже заступник голови Рівненської районної організації УНП.

«Дуже прикро, що нинішня влада послідовно нищить усе українське: мову, історію, культуру, і ось тепер черга дійшла й до музики, бо Верховна Рада до 25 відсотків скоротила квоти на трансляцію української музики в ефірі радіо і телебачення. Саме тому ми сьогодні повинні стати на захист пісень, які виконуються державною мовою», - наголосив Павло ДУТКО.

УНП, Рівненська область

Читайте також: