РІВНЕНЩИНА. Голова Радивилівської РДА ганебно зірвав виступ ветерана УПА

20 травня під час вшанування жертв тоталітарних режимів у Демидівщині голова Демидівської райдержадміністрації, член Партії регіонів Володимир ВІННІЧУК брутально перервав виступ ветерана, голови обласного Братства вояків УПА ім. Клима Савура Василя КИРИЛЮКА словами: «Тут не є політичний мітинг!». Після цього керівник району зі своїми заступниками та іншими чиновниками залишили захід.

Представники Української народної партії назвали цей демарш «неповагою не лише до людей, які виборювали незалежність держави,  але й до мільйонів тих, що були знищені комуно-більшовицьким режимом».

«Саме  тому 9 травня чинна влада влаштовує шабаш так званих ветеранів Великої Вітчизняної війни, більшість із яких – співробітники НКВД, - зазначив у своєму виступі на мітингу в Демидівці голова Рівненської міської організації УНП Роман КОВАЛЬ. - Подвійна мораль для голови РДА та представників Партії регіонів засвідчує ще раз, що чинна влада  не визнає справжніх патріотів України – вояків УПА. І нехай це буде  на совісті представників влади, якщо вона в них є».

Окрім Демидівки, де представники Рівненської міської організації УНП та Братства вояків УПА поклали в квіти до пам’ятного знаку сотням українців, замордованих більшовицьким режимом, делегація з обласного центру відвідала село Ниви Золочівські, де 18 січня 1951 року відбувся останній бій в оточеній криївці командира УПА «Північ» Івана Литвинчука «Дубового» та керівника СБ Млинівського району «Остапа».

Рівненська область

Читайте також: