РІВНЕНЩИНА. Депутати Острозької райради дозволили добудову енергоблоків на ХАЕС

Сьогодні депутати Острозької районної ради, що на Рівненщині, погодили будівництво двох додаткових ядерних енергоблоків на Хмельницькій АЕС за рахунок російського кредиту. За погодження розміщення двох нових ядерних енергоблоків неподалік Острога проголосувало 27 депутатів: фракція БЮТ, Партія регіонів, «Фронт змін», Народна партія Литвина та «Сильна Україна».

Проти проголосували депутати з фракцій «Української Народної Партії», ВО «Свобода» та «Нашої України».

На переконання голови Рівненської УНП Світлани НІКОЛІНОЇ, таке рішення свідчить про згортання демократичних процесів в країні. Вона розказала, що ще «4 серпня дане питання теж виносилося на розгляд сесії. Проте тоді, для прийняття рішення не вистачило одного голосу».

«Тепер же депутати Острозької районної ради, які два місяці тому не дозволяли розміщувати біля свого району додаткові ядерні блоки, сьогодні раптом змінили свою думку і під тиском голови райдержадміністрації Василя Думи першими в області прийняли ганебне рішення про добудову Хмельницької АЕС».

Вона також назвала ганебним той факт, що «за прийняття цього рішення голосували такі псевдоопозиційні фракції як «Фронт Змін» та БЮТ, які в Острозькій районній раді стали активними сателітами влади та Партії регіонів і повністю їм підпорядковані».

«Незрозумілою залишається позиція обласної організації «Батьківщина», представники якої, як відомо, є активними противниками добудови ХАЕС, а в Острозькій районній раді члени БЮТ, навпаки, активно лобіюють це питання, незважаючи на протилежну точку зору своїх виборців. Інакше, як політичними повіями я цих «народних обранців» назвати не можу, – підсумував член Центрального проводу УНП Олександр ДЖИГИРЕЙ.

Рівненська область

Читайте також: