«Регіонали» вибірково застосовують закони – ДЖОДЖИК

«Регіонали» власноруч позбавили себе основного аргументу на користь закону про мовну політику», – так народний депутат від Української народної партії, представник об’єднання «Наша Україна» Ярослав ДЖОДЖИК прокоментував заяву ЧЕЧЕТОВА, що лише українська та російська мови наразі потребують особливого статусу на території України.

 

ДЖОДЖИК наголосив, що «регіонали» вибірково застосовують закони. «Адже приймали закон про мовну політику, прикриваючись Європейською хартією про мови, а тепер, визнали, що він не має на меті захищати всі мови нацменшин України. Тобто хартія тут таки ні до чого», – наголосив нардеп.

«Цей факт має стати одним з аргументів Конституційного суду щодо визнання його неконституційним», – впевнений представник об’єднання «Наша Україна».

Він нагадав, що «захист мов, які перебувають на межі знищення – є основною ідеєю Європейської хартії із захисту міноритарних мов або мов національних меншин». «Тому захист і підтримка мов, якими спілкуються ці групи людей має бути прописано в українському мовному законодавстві», – підсумував Ярослав ДЖОДЖИК.

Новини з областей

Читайте також: