Проти священика УПЦ МП з Рівненщини таки порушили кримінальну справу за зґвалтування

«Проти 22-річного священика УПЦ МП Миколи Кручка таки порушили кримінальну справу за зґвалтування неповнолітньої», – про це повідомили в прес-службі рівненської обласної організації УНП з посиланням на Гощанський РВ УМВС України в Рівненській області.

 

Cектор зв'язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області розповів такі подробиці:  16 листопада 2012 року приблизно о 23.00 до чергової частини Гощанського РВ УМВС України в Рівненській області телефоном звернулась жителька села Витків Гощанського району, яка повідомила, що у цей же вечір невстановлена особа на ім’я Микола вчинила спробу зґвалтувати її неповнолітню дочку.

Виїздом на місце події слідчо-оперативної групи встановлено, що приблизно о 21.00 годині підозрюваний, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння та знаходячись за місцем свого проживання, застосувавши силу до 15-річної односельчанки, вчинив з нею статеві зносини проти її волі.

17 листопада слідчим відділом Гощанського РВ УМВС України в Рівненській області відносно молодика порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування неповнолітньої особи).

Цього ж дня чоловік був затриманий та допитаний. За результатами проведеної слідчої дії підозрюваний свою вину визнав частково. В ході слідства призначено судово-медичні експертизи потерпілої та підозрюваного, судові імунологічну та цитологічну експертизи одягу, судово-медичну експертизу визначення вмісту алкоголю у крові.

17 листопада до Гощанського районного суду підготовлено подання про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді – тримання під вартою.

19 листопада суддею Гощанського районного суду  відмовлено у задоволенні подання про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу — тримання під вартою. Злочинні дії підозрюваного перекваліфіковано з частини 3 статті 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування) на частину 1 статті 155 Кримінального кодексу України (статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості).

P.S. Відвідавши в соціальній мережі «ВКонтакте» сторінку підозрюваного, можна для себе пізнати багато цікавого. Виявляється священик УПЦ МП є активним прихильником російської блатної романтики.

Для прикладу, на сторінці священнослужителя є чимало фото з серіалів «Бригада» та «Бумер». Статуси теж характерні: «Бог спасет, братва поможет», «Пацан сказал, пацан сделал».

Групи, у яких зареєстрований молодик, теж далеко не усі православні: «Криминал», «Мафія», «Воры в законе», «АЛКОГОЛЬ інтернет магазин елітного алкоголю виробництво Європа».

Новини з областей, Рівненська область

Читайте також: