Кримські журналісти вимагають від керівництва належної оцінки діям депутата Верховної Ради АРК

Кримські журналістські організації звернулися до голови Верховної Ради Криму й депутатської фракції «Регіони Криму» Володимира Константинова та до голови КРО Партії регіонів Анатолія Могильова з проханням розглянути на засіданні постійної комісії парламенту автономії, партійної фракції й політради КРО поведінку депутата Олександра Мельника відносно журналіста Шевкета Ганієва.

Конфлікт виник під час сесії в стінах Верховної Ради Криму, коли її депутат Олександр Мельник нецензурно облаяв журналіста, а потім погрожував йому лише за те, що той попросив тихіше розмовляти під час запису телесюжету для ДТРК «Крим».

Як повідомляє «Центр», з листом до Константинова та Могильова звернулися ГО «Інформаційний прес-центр», Кримська Асоціація вільних журналістів та Комітет з моніторингу свободи преси в Криму. Ці організації заявили наступне: «Враховуючи суспільну значимість даного інциденту, неприпустимість подібних фактів у взаєминах представників влади й ЗМІ, а також важливість недопущення обмеження свободи преси в АРК, просимо розглянути непарламентську поведінку та дії Олександра Мельника, який є членом партійної фракції «Регіони Криму», на засіданні Політради Кримської організації Партії регіонів і надати їм належну оцінку.

28 листопада на слова  журналіста Кримськотатарської редакції ДТРК «Крим» Шевкета Ганієва «А можна тихіше? Я прошу вас, тихіше, будьте ласкаві! Ми запишемо тут стенд-ап» поважний депутат виплеснув ціле море брудних та лайливих висловів, найкоректнішими  з яких були: «Чудо в пір’ях», «болван», «дурачок», «чувирло».

Голова Кримської організації Української народної партії Олег Фомушкін зазначив: «Така поведінка представника Партії регіонів вже нікого не дивує, адже таке ставлення до представників ЗМІ з боку однопартійців Мельника стає нормою. Тому давно вже пора українському народові сказати своє вагоме слово і позбавити Партію регіонів влади».

Новини з областей, Крим, Рівненська область

Читайте також: