Представники УНП відвідали дитяче відділення Демидівської центральної лікарні

До дитячого відділення Демидівської ЦРЛ нещодавно завітали політик, представник керівництва Української Народної партії, кандидат економічних наук, викладач, експерт із питань розвитку агропромислового комплексу Наталія Погожева, голова управи обласної організації Української Народної партії Петро Поліщук та депутат Демидівської районної ради Людмила Суходол, саме на її запрошення, на її численні прохання представники УНП приїхали до Демидівки.

Біля районної лікарні гостей зустрів головний лікар Анатолій Домбровський, розмовляючи обговорювали досягнення та проблеми лікувального закладу. Пані Наталя була приємно здивована зовнішнім виглядом лікарні, особливо навіс над сходами сподобався «за роки праці довелося бачити всяке, часто лікарні мають просто жахливий вигляд, а ваша справляє приємне враження».

Та найбільшого захвату викликало саме дитяче відділення « у столичних клініках буває такого не побачиш, тут потрібно віддати належне організаторам та виконавцям. Це важливий крок, значне досягнення у створенні комфортних умов для перебування матері і дитини у відділені під час лікування». Долучилися гості і до покращення естетичного оформлення дитячого відділення вручивши завідуючій Таїсії Слинько дві чудові картини, які обов’язково доповнять інтер’єр яскравими барвами. Також пані Наталя зазначила, що наступного разу, коли їх запросять до Демидівки, будуть старатися подарувати відділенню різноманітні розвиваючі ігри для дітей та іграшки, а ще обіцяла подумати, що УНП може зробити задля розв’язання проблеми оновлення рентгенологічного обладнання у районній лікарні, яке уже є надто застарілим і вичерпало свій ресурс.

Для дитячого відділення такі візити, звичайно, є приємними. Добре, що не перевелися хороші люди, люди з активною громадською позицією, які своїм ентузіазмом та завзятістю заряджають інших, а ті, своєю чергою, долучаються до добрих справ, зокрема і в нашому районі.

УНП, Життя партії

Читайте також: