Представники «Об’єднаної опозиції» в Рівному викрали багатотисячні тиражі агітматеріалів «Нашої України»

У суботу, 6 жовтня близько 7:00 години ранку з Народного дому у Рівному (вул. С.Петлюри, 1), у якому знаходяться офіси політичних партій та громадських організацій, група осіб на чолі з головою управи Рівненської обласної організації Народного Руху України, екс-заступником голови Рівненської районної ради Миколою Мельником викрала багатотисячні тиражі агітаційних матеріалів політичної партії «Наша Україна».

Зокрема, серед викраденої продукції були тиражі спецвипусків щоденної інформаційно-політичної газети «Україна молода», загальноукраїнського тижневика «Народне слово», у якому було розміщено матеріали про перебування лідера «Нашої України» Віктора Ющенка на Рівненщині. Окрім газет, також зникли шість пакунків з календариками із зображенням Віктора Ющенка загальним тиражем 140 тисяч примірників.

За словами чергового Народного дому, який став свідком злочину, присутність Мельника у такий ранній час його абсолютно не здивувала, адже політична партія, яку він представляє, також є орендарем Народного дому. Проте, коли Мельник почав забирати літературу чужої партії, він зателефонував представникам Української народної партії. А вже після того повідомив чергову частину Рівненського міського управління МВС України в Рівненській області.

«Зрозуміло, що ці дії не були самодіяльністю, а вони санкціоновані керівництвом „Об’єднаної опозиції”. Ми розуміємо чисто людське бажання деяких людей стати депутатами за будь-яку ціну, але вперше в історії рівненського політикуму відбулася ганебна крадіжка агітпродукції. Якщо такими методами кандидати від опозиції діють зараз, то що буде в разі їхнього обрання до парламенту?

Рівненський обласний виборчий штаб політичної партії „Наша Україна” звернувся до органів внутрішніх справ з відповідною заявою. Ми переконані, що злодії повинні бути покарані, якими б прапорами й гаслами вони не прикривалися», - йдеться у заяві Рівненського обласного виборчого штабу політичної партії «Наша Україна».

Новини з областей, Рівненська область

Читайте також: