ПОЛТАВЩИНА. Кандидат від УНП відзначила факт тиску на виборців

Віра  МАСЛАК, кандидат від  Української народної партії, яка 26 лютого на проміжних виборах депутата Київської районної в м.Полтаві ради зайняла друге місце, відзначила факт тиску на виборців, а також подякувала за підтримку «кожній людині, до серця якої вдалося достукалася».

Вона  зазначила, що, незважаючи на поразку, задоволена результатом, адже «не маючи адміністративної підтримки, отримала підтримку людей».

«Я  отримала моральну перевагу, що сьогодні дуже важливо, - сказала кандидат від  УНП, - я перемогла на дільниці, де голосувала більш зріла частина  виборців і пишаюся цим».

Віра  МАСЛАК відзначила тиск на студентів  аграрної академії з боку адміністрації  ВНЗ: у день голосування вона подала до ТВК скаргу щодо дій ректора, яка  ходила по гуртожитках та закликала  їх мешканців іти голосувати. Кандидатка висловила жаль, що «студентство знехтувало правом голосу і дозволило посадовцям принизити себе».

«Студенти проголосували за тарганів у гуртожитках, ржаві унітази, страхолюдні кухні, оплату за рік проживання в гуртожитках  замість 10 місяців, заборону перебувати там у святкові дні та зимові канікули», - прокоментувала вона результати підрахунку голосів на дільниці, що знаходиться в приміщенні аграрної академії.

Представниця  УНП також зазначила, що низька явка виборців (приблизно 20%) «свідчить про  глибоку кризу влади та недовіру до неї».

В цілому, за її словами, «виборчий процес відбувся в обмеженому інформаційному просторі, оскільки заборонялась агітація студентів, не було забезпечено ефірний  час для всіх кандидатів тощо».

 

Полтавська область, УНП, Новини з областей

Читайте також: