Під час сутичок з ''Беркутом'' через Леніна затримали депутата

Міліція затримала Олександра Солоненка - свободівця, депутата Корецької райради Рівненської області.

Про це повідомляє прес-служба ВО "Свбода".

Націоналіст затриманий на 3 доби, йому інкримінують йому хуліганство і непокору міліції. Наразі свободівець перебуває в Шевченківському райвіділку міліції.

Як зазначили у "Свободі", активіста затримали під час подій на Бесарабці, де "невідомі патріоти хотіли знести пам’ятник Лєніну".

"Свободівець намагався з’ясувати в "беркутівців", за що вони затримують активістів. Це стало причиною задля затримання самого націоналіста", - підкреслили у "Свободі".

Завтра Солоненку буде обрано запобіжний захід.

Як відомо, раніше у столичному главку міліції заявили, що затриманих в результаті даного сутички під пам'ятником Леніну немає.

1 грудня під пам'ятником Леніну на бульварі Тараса Шевченка відбулися заворушення: невідомі у чорних масках, у кількості близько 150 осіб, намагалися зруйнувати пам’ятник.  

Активісти намагалися перекрити рух на бульварі Шевченка, натягнувши канат. Через приблизно 5 хвилин "Беркут" повернувся у посиленому складі і розпочав по одному затримувати активістів.

Журналісти повідомили, що намагалися затримати депутата від "Свободи" Едуарда Леонова та брата Олега Тягнибока Андрія. Кілька осіб були затримані.

Дайджест

Читайте також: