Передвиборча програма кандидата в народні депутати по 144 виборчому округу Ольги Жуковської

ЦВК зареєструвала кандидатом у народні депутати України по 144 в. о. (Жовтневий і Ленінський райони Полтави) від Української Народної партії ОЛЬГУ ЖУКОВСЬКУ - заступника Голови Полтавської УНП, інженера-будівельника

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

Дозволити ВСЕ. Окрім насилля

«Коли Ви обираєте милосердя замість справедливості – невинні страждають замість винуватців» Айн Ренд

Я, Ольга Жуковська, іду в народні депутати України, щоб нарешті звільнити Україну від мороку псевдоцінностей, прикриваючись якими 23 роки більш спритні обкрадають країну, а слабші виправдовують власне безсилля.

У 1991 році ми обрали новий шлях – шлях вільної ринкової економіки, лібералізму, поваги до Особистості, до її власного вибору, до її самореалізації.

З того часу ми цей вибір зрадили.

Народ України відмовився брати на себе відповідальність за власне життя і долю країни, переклавши цю відповідальність на політиків. Чим політики і скористалися.

Я стверджую, що кожен, хто споживає більше ніж виробляє – злочинець. І неважливо – чи це олігарх, який замість виробництва торгує «повітрям», чи проста людина, яка вимагає пільги, прикриваючись власною потребою.

Єдиний спосіб перемогти корупцію –

повне роздержавлення. Там де не має конфлікту інтересів між власною кишенею і кишенею організації – корупції не буде.

Добровільні податки –

по-суті ми сплачуємо податки двічі: раз обов’язкові у бюджет, другий раз на те, на що у Держави, як завжди, не вистачає грошей. Я пропоную мінімальний податок на мінімальні адміністративні витрати держави і добровільні податки на забезпечення інших витрат бюджету.

Що мається на увазі під «добровільними податками»? Страхові внески на те, чим людина користується особисто і цільові внески за власним вибором на загальносуспільні блага. Таким чином ми голосуємо гривнею за напрямки державної політики і самі розподіляємо бюджет, повернувши собі право розпоряджатися ВЛАСНИМИ коштами, яке у нас забрали чиновники.

Соціальна політика –

відміна пільг. Персональне добровільне страхування на випадок життєвих ситуацій, і волонтерська допомога тим, хто цього потребує від народження.

Економіка –

повна відмова від принципів адміністративно-командної економіки! Потрібно визнати: чим менше в економіку втручаються зі сторони держави – тим краще вона працює.

Економічний патріотизм –

патріотизм – це не пусті слова про любов до Батьківщини і зовнішні, формальні її прояви. Патріотизм – це розширення самоідентифікації особи на ареал свого існування і, відповідно, амбітне бажання розвиватися і досягати успіху, ставати кращим, але уже в масштабі не власне себе, а своєї сім’ї, вулиці… країни, … планети. Чим більше у людини потенціалу, тим більше вона може охопити, тим патріотом більш глобальної одиниці вона є – когось вистачає на свій район, когось на усю країну, а хтось доростає до людини планети Земля.

І так само як людина має власні амбіції, так само патріот має амбіції в масштабах своєї держави. А звідси випливає, що патріотизм – це не пустопорожні гасла, а натхненна і тяжка робота, покликана зробити український продукт – не лише конкурентоспроможним, а й найкращим. І гордість за це. Тому рецепт може бути лише один - «Роби українське! Купуй українське! Захищай українське, бо Україна – ЦЕ ТИ!».

Армія –

кожна людина вправі розпоряджатися власним життям. Ніхто не може примушувати іншого йти «добровільно» вмирати. Тому у військових конфліктах, АТО і усіх інших ситуаціях повинна діяти ДОБРОВІЛЬНА КОНТРАКТНА армія. Вона повинна адекватно оплачуватися.

Це закони справедливості. Вони жорсткі. Вони не вписуються у зручну і затишну солодку вату існуючої суспільної свідомості. Але їх порушення карається розквітом корупції, конфліктами, зламаними долями.

Ось засади, у рамках яких будуватиметься моя діяльність у Верховній Раді. Закони, які забезпечать таке правове поле, я хочу прийняти.

Новини з областей

Читайте також: