Олег Немчінов: "Про ультиматум під час війни"

Ультиматум Яроша під час введення російського гумконвою і анонсовану "втечу" з України до 18.08 лідерів сепаратистів виглядає дуже симптоматично!

То поїздка Яроша до Януковича 20 лютого, то російська ФСБ у травні 2014-го малює Ярошу перемогу в президентських виборів на усіх "федеральних" телеканалах, коли реальна його підтримка в Україні виявляється 0,5% У Вас є сумніви хто спішить розпалити в Україні реальну громадянську війну, чому до речі дуже сприяє кадрова політика Авакова та інших силовиків :(

Громадянське суспільство має сказати своє вагоме слово у недопущення реального братовбивства під час ворожої інтервенції!

"Правий сектор" має визначитись чи він політична партія, чи бойовий підрозділ (чи у складі 39-го батальйону територіальної оборони "Дніпро-2" який у складі МОУ) чи інших силових структур!

Якщо політична партія - вперед на вибори збільшувати травневий рейтинг 0,5% у десятки разів, але якщо бойовий підрозділ, то згідно законів воєнного часу треба виконувати накази керівництва АТО якими би "дивними" вони не виглядали, тому що кожен командир підрозділу традиційно бачить лише своє поле бою, а на сході реально розгортається те що у мирний час називалось "фронтова операція" із використанням десятків частин МОУ, НГУ, МВС, ДПСУ, СБУ, УДО!

То у якості кого Ярош ставить "ультиматум" верховному головнокомандувачу збройних сил України - президенту України Порошенко?

Якщо у якості лідера політичної сили, то це зроpуміло, але не прийнятно із такими формулюваннями у тексті як "мобілізація" та "по бойовому".

Якщо як керівник підрозділу збройних сил у складі 39-го БТО, то це підпадає під декілька статей кримінального кодексу (суспільство до речі досі не знає у якому військовому званні, на якій посаді проходить службу військовозобов'язаний громадянин Ярош, а можливо він офіцер запасу, чи військовослужбовець за контрактом???).

Якщо ж це ультиматум агента російського ФСБ, чи їх агентури в українських спецслужбах які узяли патронат на "Правим сектором", то тут на жаль все дуже сумно і без негайних кардинальних кадрових рішень та оперативних дій не обійтись :(

Війна

Читайте також: