НІКОЛІНА: «Екскурсія школярів до колонії – свідчення відсутності моральних орієнтирів у керівництва держави на всіх рівнях»

«Організація екскурсії для школярів до Городищанської виправної колонії є яскравим свідченням відсутності моральних орієнтирів та розуміння виховних процесів у керівництва держави на всіх рівнях», - так педагог за освітою, голова Рівненської обласної організації Української народної партії Світлана НІКОЛІНА прокоментувала захід, ініційованийРівненським районним центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

Представниця УНП переконана, що такі ініціативи влади «аж ніяк не сприяють профілактиці скоєння злочинів, а навпаки – вписуються в систему пропаганди романтики кримінального світу через російські кримінальні телесеріали на українських каналах, радіо «Шансон» у маршрутках та «авторитетні гудки і рингтони для солідних людей» від провідних мобільних операторів України».

«За суттю відвідування колонії схоже на публічні страти, які практикувалися в середньовіччі: з точки зору тодішніх владців вигляд четвертованої людини теж мав налякати присутніх на страті, – зазначила політик. – Ганебно й те, що на цю акцію згодилися педагоги».

Довідково. Як повідомила газета «Рівне вечірнє», днями за погодженням заступника голови Рівненської райдержадміністрації Сергія ПОДОЛІНА та управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненські області 23 учні загальноосвітніх шкіл «для профілактики» відвідали Городищенську виправну колонію (№96). Ініціатором виховного профілактичного заходу виступило керівництво Рівненського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

Організатори заходу повідомили, що школярі уважно дослухалися до правил поведінки в зоні, що охороняється, та особливостей діяльності самої установи. Аби діти чітко уявили, що собою являє установа виконання покарань, їм було продемонстровано виробничу та житлову зони.

Рівненська область

Читайте також: