Незважаючи на початок навчального року, школи Луганщини продовжують закривати - УНП

Як  мінімум чотири школи  намагається закрити  влада на Луганщині  попри те, що вже  почався навчальний рік.

Про це розказали  в обласній організації Української народної партії. Так, попри те, що суд визнав незаконним рішення районного управління освіти, місцева влада все ж оголосила війну Сватівській  гімназії імені В. СОСЮРИ, яка існує вже 14 років.

“Подібне  відбувається і у місті Брянка Луганської області, де місцеві чиновники оголосили про ліквідацію школи № 21 і звільнення співробітників ще до закінчення судового процесу: слухання призначене на 13 вересня”, - констатують партійці.

За  їхніми словами, попри все, у ліквідованій школі № 21 звільнені вчителі планують продовжувати навчати дітей у старому приміщенні школи - до виненсення вердикту. “Хоча на таке повідомлення швидко зреагували співробітники правоохоронних органів, і на місці опинилися міліціонери”, - розказали про вчорашнє 1 вересня партійці, додавши, що нині в СШ № 21 навчається 41 учень.

Під загрозою ліквідації опинилися також  ще дві школи Брпянки: СШ № 2, 8. Партійці розповіли, що “діти муситимуть ходити до навчального закладу у сусідньому, але найбільш віддаленому районі міста. Загальна протяжність Брянки - 52 км, тож діти не зможуть дійти до школи пішки”, - підсумували представники УНП.

Довідка. Луганська обласна організація Української народної партії вже зверталася до міського голови міста Брянка Миколи МОРГУНОВА із закликом не закривати школи, тим більше що розташовані вони в найвіддаленіших районах міста, яке протяглося на 50 км.

УНП, Луганська область

Читайте також: