Не бути глухими до нужд сліпих закликали київських суддів представники УНП

Не бути глухими до нужд сліпих закликали суддів Господарського суду столиці активісти Української народної партії спільно з іншими представниками громадського руху «Українська патріотична альтернатива».

Активісти вийшли на пікет Господарського суду, який сьогодні мав два засідання у справі УТОСу. Аби привернути увагу суддів, вони стукали білими палицями, якими зазвичай користуються сліпі.

«Окрім землі, рейдери із «Союз-Інвесту» хочуть стягнути із УТОСу 230 тисяч гривень. За те, що ті нібито не пускали будівльників на територію бази відпочинку», - розказав представник УНП Сергій Вутке.

Проте, за його словами, про «спроби будівельників розпочати роботи не відомо ні адміністрації бази, ні відпочиваючим».

Довідково. Конфлікт між УТОС та ТОВ «Союз-Інвест» розпочався через земельну ділянку, на якій знаходиться база відпочинку «Івушка». Відповідно до договору, укладеного у лютому 2010 року, УТОС має право користуватися територією бази відпочинку. ТОВ «Союз-Інвест» мало право використовувати частину території, що було обумовлено у додатковій угоді.

Проте, за 2 роки ТОВ «Союз-Інвест» вирішило забрати собі всю територію. Господарський суд м. Києва допоміг їм у цьому прагненні, визнавши у травні 2012 року, що додаткова угода не є дійсною.

 

УТОС подало апеляцію на таке рішення і апеляційний суд дослухався до них. Але представники «Союз-Інвесту» подали касацію на рішення Апеляційного суду. УТОС поскаржилось в Прокуратуру і звернулось до суду з позовом про визнання Договору 2010 року недійсним.

Рейдери "Союз-Інвест", окрім землі, хочуть стягнути ще й 230 тис. гривень зі сліпих за те, що ті нібито не пустили будівельників до роботи на земельній ділянці бази відпочинку для незрячих "Івушка". Саме цього стосувалось одне з сьогоднішніх судових засідань в Господарському суді м.Києва.

За словами представників "Союз-Інвест", будівельники намагались потрапити на базу влітку. Але про це невідомо ні адміністрації бази, ні відпочіваючим. Вони стверджують, що ніяких намагань потрапити на базу будівельників не було.

УНП, Новини з областей, Київ

Читайте також: