УНП вимагає розібратися із молодиками, які напали на скорботний хід у Дніпропетровську

З вимогою «дати правову оцінку діям штурмовиків та їх керівників, котрі вчинили політичну провокацію проти мирних громадян 8 травня в Дніпропетровську» звернулася до прокуратури українська громадськість Дніпропетровщини. Громадськість також надіслала вимогу до народних депутатів з Об’єднаної опозиції «дати політичну оцінку діям влади стосовно цих подій». Про це повідомила Дніпропетровська обласна організація Української народної партії.

Як повідомила партійна організація, 8 травня у Дніпропетровську українська громада міста зібралась провести скорботну ходу та поминання жертв Другої Світової війни. На скорботну ходу зібрались учасники, котрі пережили страхіття війни, нащадки тих, хто поліг в цій кривавій бійні.

Після формування колони під державними прапорами зі скорботними стрічками на Європейській площі міста на учасників накинулись невідомі молодики з кулаками. Вони кидали урни в людей поважного віку та дітей, топтали державні прапори.

Хода завершилась на меморіальному цвинтарі біля автовокзалу, де на учасників вшанування пам’яті жертв Другої світової війни чекала велика група молодиків спортивної статури. Серед них був і народний депутат від фракції Партії регіонів Іван Ступак, керівник Дніпропетровської обласної федерації дзюдо Данило Волович. Ця група невідомих осіб виявилась членами спортивного клубу дзюдо України «Тайфун». Заважаючи проводити службу Божу та виконати державний гімн, ця група варварів вигукували непристойні вислови та поривалися зав’язати бійку з учасниками скорботного заходу.

Голова Дніпропетровської правозахисної групи Василь Сухов зауважив, що «спортсмени порушили понад п’ятнадцять статей карного Кодексу», тому мають відповісти перед законом.

УНП, Новини з областей, Дніпропетровська область

Читайте також: