На СУМЩИНІ почалася війна компроматів

Хоча  до старту парламентської виборчої кампанії залишається  більш як півроку, на Сумщині вже запущено маховик чорного піару й компроматів: за інформацією обласної організації Української народної партії, з цією метою до Сум зачастили деякі народні обранці.

«Одні хочуть публічно, з допомогою правоохоронних органів, перевірити причетність голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ до штучного банкрутства виробничого об’єднання «Свема», яким той свого часу керував, а інші  з’ясовують, чи є депутат міської ради Сергій ЖУК із промерівської фракції «Рідне місто» племінником відомого на теренах СНД злодія в законі Сергія ЛИСЕНКА на прізвисько Льора, бо останній, мовляв, через свого родича досить вправно впливає на роботу міського голови Геннадія МІНАЄВА», - розповідає голова Управи обласної організації УНП Віталій ВОЛОЩУК.

Політик переконаний, що «подібні компромати стануть частішими з наближенням виборів, оскільки вже утворились певні конгломерати бізнесу і влади, які «мочитимуть» опонентів різними методами».

«І мер, і губернатор, швидше за все, балотуватимуться до Верховної Ради і, можливо, по одному округу. Тож гості з Києва виконують у цих схемах лише певні «посередницькі» функції», - підсумував представник УНП.

Сумська область, Війна

Читайте також: