Микола Павлюченко: Прапор УНП поїхав у Канаду

Микола Павлюченко, член Центрального проводу Української Народної Партії, голова Апостольської районної організації УНП є одним з активних учасників Євромайдану. Щоночі він чатує на барикаді Козацького куреня.

Микола Павлюченко: Кожен з учасників барикади має негласне право встановити поряд із собою прапори тієї організації, яку він представляє. З огляду на те, що я член центрального Проводу Української Народної Партії і те, що УНП надає всіляку допомогу мені та моєму підрозділу, ми гуртом стоїмо під стягом УНП. Я переважно чергую уночі. А удень на нашому місці присутні один або два чоловіка, які також входять до нашого підрозділу. І от яка цікава історія з нами трапилась. Два дні ми стояли без прапора. А все через те, що одному із наших парубків сподобалась гарна дівчина, яка проходила Майданом. А цій гарній дівчині сподобалась «писанка» на  нашому прапорі – емблема УНП за авторства Івана Івановича Шулика.

Микола Павлюченко:  Як потім з’ясувалось, дівчина є громадянкою Канади. Вона прилетіла в Україну після подій минулого тижня, коли силовики намагалися "зачистити" Майдан. На барикадах вона була з бабусею. Тож хлопець, який ніс варту того дня не зміг їй відмовити і подарував прапор УНП.  А на знак подяки отримав прапор Канади. Звісно, на даний час на барикадах ми з хлопцями повторно встановили інший прапор Української Народної Партії та державний стяг із написом «Кривій ріг» - з якого саме і приїхали більшість наших побратимів. А отриманий прапор Канади став першим «любовним» трофеєм  нашого підрозділу. Нині він знаходиться у секретаріаті Української Народної Партії. Це невеличка подія підтверджує тезу Руслани Лижичко, що зброєю нашої революції повинна бути любов.

УНП, Життя партії

Читайте також: