Мета імперської пропаганди Путіна в місцевих ЗМІ - зробити нас залежними - УНП

Чернігівська  обласна організація  Української народної партії обурена іноземною політичною рекламою від Володимира ПУТІНА щодо створення ЄЕП, яка з’явилася минулого тижня в окремих місцевих друкованих ЗМІ. Про це йдеться в заяві обласної організації УНП.

УНП звертає увагу на те, що «факт  грубого порушення інформаційного суверенітету України, засуджений патріотичними журналістами на сайтах «Високий Вал», «Сіверщина» та в інших ЗМІ, є черговим сигналом усьому українському народові: під виглядом спільного братерського крокування в Європу у складі ЄЕП чи митного союзу під патронатом Росії нас намагаються зробити вкотре залежними від правителів іншої держави».

Чернігівська  УНП наголошує, що «подібних пропагандистських матеріалів та ще й за підписом керівника іншої держави з пропозицією «приєднатися» до Росії в будь-якому форматі на шпальтах російських газет ніколи б не з’явилося – це аксіома державної політики», та застерігає українських можновладців, що поява таких публікацій у місцевій пресі – «це шлях до втрати ними влади взагалі», адже «у північно-східного сусіда, який має більш як 350-літній досвід панування на українських землях, вистачить своїх губернаторів в «окраїнах».

УНП

Читайте також: