Мера КРАВЧЕНКА охоронятимуть від луганчан за 300 тисяч гривень - УНП

“Посилення охорони Луганського мера коштуватиме платникам податків, тобто громаді, від якої пильно й захищатимуть мера, усього 306 тисяч гривень”, - так у Луганській обласній організації Української народної партії прокоментували рішення Управління справами Луганської міськради замовити на відкритих торгах послуги з проведення розслідувань і забезпечення безпеки за рахунок місцевого бюджету.

За словами партійців, згідно з результатами торгів від 15 лютого цього року, луганське ТОВ «Охоронне агентство» Легіон-плюс» надасть послуги з охорони службових об'єктів за 306 822.6 грн. (З ПДВ). Термін надання послуг: лютий - грудень 2012 року.

“Відгородитися від луганчан мер міста намагається не вперше”, - коментують ситуацію партійці. За їхніми словами, почалося все з посилення правил доступу на сесії  Луганської міської ради, згідно з якими, представники громади, що бажають бути присутніми на сесії, повинні подати заяву в письмовому вигляді.

В обласній УНП переконані, що “чесній і порядній людині нічого боятися”. “Проте, напевно, Луганський міський голова так не вважає, тому й застосовує заходи безпеки”, - підсумували в обласній УНП.

 

УНП, Луганська область

Читайте також: