Луганці поки що не відчувають, що вони - у числі “регіонів-лідерів на отримання держдотацій”

Незважаючи на той факт, що Луганська область увійшла до трійки лідерів по отриманню від держави субсидій та трансферів, місцеві жителі суттєвих змін не відчувають. Дороги, в якому жахливому стані були – такими й залишаються; житлово-комунальні служби як нічого не робили для мешканців напівзруйнованих будинків – так і не роблять…

Наприклад, в минулому році Донецька і Луганська області, а також місто Київ отримали 56% всього обсягу субсидій в 31,2 млрд. гривень субсидій та трансферів.

Показово, що частка Донецької області у ВВП України в 2010 році склала 12%, а загальна сума отриманих цим регіоном субсидій, поточних і капітальних трансфертів склала в 2010 році - 21%, а в 2011 році - 27% від загальнодержавної суми.

Аналогічна ситуація в Луганській області - при частці у ВВП України в розмірі 4% витрати по області склали 8% (у 2010 році) і 11% (у 2011 році). При цьому, наприклад, в Дніпропетровській області ситуація протилежна: при частці регіону в загальнодержавному ВВП в 11% область отримала лише 2% зазначених субсидій та трансфертів в 2010 році і 3,8% - в 2011 році.

Новини з областей, Луганська область

Читайте також: