Луганська УНП взяла участь у мітингу на підтримку Тимошенко

5 травня на центральній площі міста - біля пам'ятника Тарасу ШЕВЧЕНКУ - відбувся мітинг на підтримку екс-прем'єр-міністра Юлії ТИМОШЕНКО.

У мітингу взяли участь близько 200 представників опозиційних партій і громадських організацій, які увійшли до Комітету опору диктатурі. Це БЮТ, «Фронт Змін», УНП, ВО«Свобода», «Народна самооборона», громадські організації.

За словами учасників мітингу, вони зібралися з єдиною метою - вимагати звільнення Юлії Володимирівні ТИМОШЕНКО. І як зазначила представниця Луганської УНП Ганна Груша в інтерв′ю «5 каналу»: «Ми прийшли виборювати волю Україні, волю Юлі і волю всім патріотам України, які безвинно сидять. А за грати треба саджати ЯНУКОВИЧА, ПШОНКУ та всіх інших бандитів, казнокрадів, шулерів і шапкокрадів».

Під час акції промовці наголошували: «Нині в Україні кермує злочинна, бандитська влада. Вона не знаходить коштів на економічні потреби держави, соціальні потреби людей, проте знаходить кошти для своїх численних забаганок». І в якості приклада мітингувальники принесли з собою «золотий унітаз Януковича», на якому написали: «Посидь на унітазі, відчуй себе Януковичем».

Під час мітингу була одностайно ухвалена спільна резолюція, у якій луганці звернулися до світової спільноти з проханням «захистити Юлію Тимошенко, Юрія Луценка та інших представників опозиції від судового свавілля, головним диригентом якого є Віктор Янукович і його оточення».

«Якщо ми не зупинимо процес сповзання до диктатури вже зараз, то через короткий час може бути пізно: ми втратимо свої права, своє майбутнє, свою державу», - йдеться в резолюції.

Учасники мітингу також закликали луганців приєднуватися до широкомасштабних акцій протесту.

Після мітингу на підтримку Тимошенко колона з 15 автомобілів - представників Комітету опору диктатурі - з міст і районів Луганської області проїхала вулицями Луганська від його східних до західних кварталів на знак «символічного єднання народу України в боротьбі з олігархічним режимом».Перехожі, студенти (маршрут пролягав через два найбільших університети Луганська) вітали ініціативу опозиціонерів, а автомобілісти висловлювали свою підтримку гудками.

УНП, Новини з областей, Луганська область

Читайте також: