Луганська УНП сподіваються, що під час наступних перегонів виборці будуть більш розбірливими та здатними аналізувати

Парламентська більшість, а саме Партія регіонів і Блок Литвина в котрий раз довели, як вони дбають про людей похилого віку – дітей війни, пенсіонерів, словом усіх своїх прихильників і симпатиків, кого влада неодноразово обманювала та обкрадала, на противагу тим, хто свої статки примножив в сотні разів. Так прокоментували в Луганській УНП відмову Партії регіонів і Блоку Литвина у повному складі голосувати за законопроект про доплати дітям війни.

В Луганській УНП сподіваються, що під час наступних перегонів виборці будуть більш розбірливими та здатними аналізувати так звану «діяльність» донецької влади, яка позбавила їх більш-менш нормального життя.

«Тож, мільйони українців, у тому числі й діти війни, які ще два роки тому сподівалися на краще життя, вже відчули на собі результати політики провладної партії. Податковий кодекс і Пенсійна реформа протверезили багатьох, як і оптимізація шкіл, лікарень, роздача шахт в «потрібні руки», ущемлення прав пільговиків, а тепер і дітей війни. Все це показує істинне обличчя тих, на кого так сподівалися люди похилого віку, зокрема, діти війни.

Довідка. Учора Верховна Рада відхилила законопроект про відновлення доплат дітям війни. Законопроект передбачав внесення змін до Держбюджету на 2011 рік щодо відновлення виплат, надбавок та фінансування інших державних соціальних гарантій дітям війни. Ним пропонувалося збільшити на мільярд гривень видатки Пенсійного фонду на виплати доплат дітям війни. Зокрема, йшлося про встановлення 30% доплати до пенсій і 25% пільги на житлово-комунальні послуги. За ухвалення законопроекту проголосувало лише 135 депутатів, за повернення його на повторне перше читання проголосувало 130 депутатів.

УНП, Луганська область

Читайте також: