Луганська УНП: Презентація напередодні Дня Соборності книги з фальсифікованими фактами про ОУН-УПА – це провокація

Луганська УНП обурена тим, що напередодні Дня Соборності України народний депутат від Партії регіонів Вадим КОЛЕСНІЧЕНКО презентував у Луганську книгу В.ПОЛІЩУКА «Гірка правда. Злочинна діяльність ОУН-УПА». Цей захід партійці назвали провокацією.

В УНП переконані, що «єдина мета презентації, як і самої діяльності КОЛЕСНІЧЕНКА, – паплюження учасників національно-визвольного руху, поглиблення розколу між Сходом та Заходом України, розпалювання штучного протистояння між українцями з обох берегів Дніпра».

«Регіонал, не шкодуючи фарб, малював перед присутніми постать націоналіста як печерної, малоосвіченої людини, здатної вести діалог тільки за допомогою гасел та особистих образ», - розповідають присутні на презентації активісти УНП.

Партійців також обурили висновки автора книги про те, що, український націоналізм є нібито різновидом фашизму. «Без жодних посилань на історичні джерела автор намагається довести співпрацю обох фракцій ОУН - і «мельниківців», і «бандерівців» - з німецькими окупантами, що не відповідає дійсності», - наголошують у луганській УНП.

УНП, Луганська область

Читайте також: