Луганська УНП: Неспроможність влади контролювати ціни може знищити сільське господарство України

Луганська обласна організація Української народної партії засуджує бездіяльність влади та її неспроможність контролювати цінову політику, що може знищити сільське господарство України. Так в УНП прокоментували подальше зниження закупівельних цін на молоко, що відбувається, незважаючи домовленості уряду з переробниками.

За інформацією партійців, у Сватівському районі Луганської області ще в лютому за літр молока платили 3,5 грн., але вже в березні ціна впала спочатку до 2,5, а потім до 1,6 грн. І це при тому, що селянам обіцяли, що молоко більше не дешевшатиме, оскільки обласна адміністрація і переробники підписали відповідний меморандум.

 

В УНП додають, що за даними Мінагрополітики, станом на 4 травня середня закупівельна ціна на молоко від населення в Луганській області становить 2000 грн. за тонну, тоді як усередньому по Україні - 2128 грн., а за останній місяць на Луганщині вона знизилася на 22%.

 

«Зрозуміло, що все це вкрай негативно відбилося на доходах селян, для багатьох із яких корова – єдине вагоме джерело поповнення сімейного бюджету», - роблять висновок у луганській УНП.

УНП, Новини з областей, Луганська область

Читайте також: