Луганська УНП: МЗС має відреагувати на сюжет Першого російського каналу

Луганська УНП вважає сюжет російського каналу про "насильницьку українізацію" провокацією та нахабним втручанням у внутрішні справи незалежної суверенної держави і закликає МЗС, Верховну Раду України і Президента негайно відреагувати на подібні недружні заяви. Так у Луганській обласній організації прокоментували сюжет на Першому каналі Російської Федерації від 8 липня, присвячений прийняттю мовного закону і подальшим акціям протесту.

Партійців обурює, що Росія постійно втручається у внутрішні справи України, постійно щось коментує, нав'язує своє трактування історії, мовної та гуманітарної політики. Навіть у російському кінематографі вже стало правилом виставляти всіх українців, м'яко кажучи, не й найкращому світі. А 20 років  нашої незалежності, за яку проголосували більш ніж 90 відсотків громадян, взагалі  вважає насильницькою українізацією країни.

Нагадаємо, в ефірі телеканалу ведучий зазначив, що за роки насильницької українізації країни, де проживає більше 20 мільйонів росіян, примусового насадження української мови, збочення російської історії, прищеплення брехні про геноцид українців і героїзм бандерівців, фактично не було з боку російськомовних таких протестів, як зараз у противників мовного закону.

УНП, Луганська область

Читайте також: