Луганська УНП: «20 млн грн на ремонт мерії – це розбазарювання коштів»

«Місцева влада розпоряджається бюджетними коштами як своїми власними, не звертаючи жодної уваги на нагальні проблеми мешканців міста, на прохання і протести громадян, і навіть на здоровий глузд», - так у Луганській обласній організації Української народної партії прокоментували рішення чергової сесії місцевих депутатів виділити 20 млн грн на ремонт адмінбудівлі Луганської міськради.

Партійці вимагають від влади спрямувати ці кошти на вирішення більш важливих і більш гострих соціальних проблем городян: вирішення питання підтоплення, ремонт трамвайної підстанції № 2, ремонт доріг в Кам'янобрідському районі та відновлення роботи трамвайних маршрутів №4 і №15.

За словами представників Луганської УНП,  майже рік, як припинився рух трамваїв (№4 і №15), якими користувалася більшість жителів Кам′янобродського району. Дані маршрути були соціально важливими для всіх категорій населення - як для молоді та студентів, які щоранку їздять на роботу і навчання, так і для пенсіонерів, яких у Кам'яному Броді проживає велика кількість.

Вони наголосили, що «в Луганську також є житлові будинки, де люди живуть без централізованого опалення та газу, а через зношеність електромереж ще і без світла: наприклад, у гуртожитку на кварталі Східний».

«Проте луганська мерія не звертає уваги на рішення суду щодо передачі цього гуртожитку в комунальну власність громади, як і не виконує рішення суду, згідно з яким житловий будинок по вул. Шевченка, 29 (який з літа 2011 р. перебуває в аварійному стані) має бути переданий в комунальну власність. Адже будинок тріснув, розірвані всі комунікації. Восени звідти з'їхали мешканці. Але де вони переживають цю зиму, владу не цікавить», - підсумували партійці.

 

УНП, Луганська область

Читайте також: