ЛУГАНСЬК. Обласна УНП покладає відповідальність за трагедію на шахті „Суходільськ-Східна” на лідера «регіоналів» у парламенті

Луганська обласна організація Української народної партії звинувачує Олександра ЄФРЕМОВА у трагедії на шахті «Суходільськ-Східна». «Лідер «регіоналів» у парламенті несе за це пряму відповідальність: спочатку, як один із комсомольських керманичів, а сьогодні, як підприємець, що є головним постачальником обладнання на шахти Луганщини», - йдеться у відповідній Заяві.

Щоб запобігти повторенню трагедій обласна УНП вимагає «створити незалежну комісію для неупередженого розслідування трагедії на шахті „Суходільськ-Східна”, а також наполягає на кардинальній зміні економічної політики в енергетичній галузі та широкого громадського контролю за цим».

На переконання УНП, «трагічна статистика загибелі шахтарів, яка свідчить про споживацьке ставлення влади до їхньої праці, буде набагато оптимістичнішою, якщо керманичі дотримуватимуться техніки безпеки у вугільній галузі, гарантуватимуть права робітників і нарешті почнуть дотримуватися діючого законодавства щодо заборони займатися підприємницькою діяльністю державним службовцям».

УНП, Новини з областей, Луганська область

Читайте також: