ЛУГАНЩИНА. УНП хоче допомогти Януковичу "догнать"

«Догнать и перегнать», - це гасло радянської доби хочуть втілити в життя на Луганщині. Зокрема, створений днями в Луганську з ініціативи Луганської обласної організації Української народної партії «комітет VIP-131», узявся допомогти українському Президенту наздогнати російського прем’єра.

У рейтингу найбагатших сімей світу родина ПУТІНА займає перше місце зі статками у 130 мільярдів доларів. Тож, за словами голови Луганської УНП Валентина ТКАЛИЧА, український Президент, який дуже полюбляє радянські методи керування, не може залишитися осторонь традиційних соцзмагань і просто зобов’язаний довести статки своєї родини як мінімум до 131 мільярда.  «Саме це дозволить їм спілкуватися на рівних», - жартують партійці.

Перший внесок у розмірі 2 грн. вніс лідер Луганської УНП. Його ініціативу підтримали представники провладних партій – депутат міської ради від Партії регіонів Олексій КАЧАН та депутат-комуніст Дмитро ШЛИКОВ.

«Думаю, громада нас підтримає і зробить свій внесок, аби нікому не було соромно за те, що наш гарант «пасе задніх», - сподівається ТКАЛИЧ.

УНП, Луганська область

Читайте також: