КИЇВЩИНА. УНП заявляє про фальсифікації на виборах до районної ради

Результат виборів до Броварської  районної ради, які  відбулися 15 січня в селі Погреби на Київщині, сфальсифіковано. Про це заявив народний депутат України, перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ.

За  підсумками голосування кандидат від Української Народної партії Володимир УЛЕЩЕНКО фінішував другим, першим став представник Партії регіонів Володимир ЯВОРЕНКО.

За  словами Івана ЗАЙЦЯ, на застосування  чорних технологій вказує, зокрема, те, що «члени комісії, відкривши скриньки, недорахувалися аж 16 виданих на руки бюлетенів».

Політика особливо вразило те, «як цинічно місцева влада підготувалася до цих виборів». «Було повністю змінено попередній склад комісії: представників опозиційних сил, людей з досвідом, безпідставно замінили на тих, хто вперше брав участь у виборчому процесі, але був рекомендований за квотою голови Броварської районної виборчої комісії. Також у день виборів на дільницю потрапили лише люди з посвідчення преси. Тобто було зроблено так, аби звести до мінімуму контроль за виборами і розчистити шлях для фальсифікації», – каже ЗАЄЦЬ.

Народний  депутат зазначає, що це «чергова проба сил перед парламентськими виборами, які, без сумніву, відбуватимуться за подібним сценарієм».

Українська  народна партія домагатиметься скасування результатів виборів і проведення повторних.

УНП, Новини з областей

Читайте також: