Крим: влада від Партії регіонів продовжує скорочувати соціальні програми

«Влада від Партії регіонів продовжує вперто скорочувати соціальні програми заради "покращення життя вже сьогодні" для себе», – так голова Кримської організації Української народної партії Олег Фомушкін прокоментував схвалення кримськими депутатами Програми соціально-економічного розвитку Криму на 2013 рік.

Політик розповів, що «під час розглядання Верховною Радою Криму Програми соціально-економічного розвитку на 2013 рік у опозиційного депутата виникло запитання про порядок фінансування Програми на 2013-2015 роки щодо забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, що позбавлені батьківського піклування. Міністр економічного розвитку й торгівлі АРК Світлана Верба відповіла, що ці заходи планується передати на виконання містам та районам. Вони при формуванні місцевих бюджетів на 2013 рік повинні закладати кошти на придбання житла для дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківської опіки».

Олег Фомушкін зазначає, «що у додатку Програми соціально-економічного розвитку виконавцем програми по забезпеченню житлом дітей-сиріт значиться Міністерство регіонального розвитку й ЖКГ Криму, що потребує в 2013 році на її реалізацію 2 млн. 842 тис грн. Проте, у бюджеті Криму ні в розділі «Освіта», а ні в розділі «Соціальний захист і соціальне забезпечення» витрати на придбання житла для незахищеної категорії громадян не передбачені».

«В той час на очах у всіх українців збільшується витрати з наступного року на Верховну Раду на 60 млн. грн., а один день утримання Президента Януковича вже обходиться українцям в 4 мільйони грн.», - обурюється голова Кримської організації УНП.

«Прикро констатувати, що припинення фінансування з республіканського бюджету з наступного року "Програми забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування в Криму на 2013-2015 роки" відбувається в той час, коли українська верхівка, що представляє Партію регіонів безсоромно та безмежно тягне бюджетну ковдру на себе», – підсумував Олег Фомушкін.

 

Новини з областей, Крим

Читайте також: