КРИМ. Санітарно-епідеміологічна обстановка в Сімферополі викликає занепокоєння

«Драчка» владних компаній за право наживатися на кримчанах через вивіз сміття призвела до екологічної катастрофи в Сімферополі», - так Голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН прокоментував ситуацію з потопанням в смітті кримської столиці.

Політик розповів, що «9 липня в Сімферополі відбувся тендер на прибирання вулиць та вивіз ТПВ на друге півріччя 2012 року. Нікого не здивувало, що його знову виграло сумно відоме підприємство "Чисте місто". До роботи підприємство приступає з 1 серпня, проте нині прибиранням столичних вулиць займається фірма " Раф-Плюс". Ця фірма вивозила сміття та прибирала вулиці останні 6 місяців, замінивши "Чисте місто" на цей період, бо то не впоралося з виконанням договірних зобов'язань і не мало достатньої кількості збиральної техніки. Через таку діяльність підприємства  "Чисте місто" Сімферополь буквально задихався від сміття».

«Але "Раф-Плюс" допрацьовує останні дні й тому суттєво погіршується санітарно-екологічна ситуація в місті: якщо контейнери зі сміттям принаймні вивозяться, то прибиранням сміття фірма вже не займається, тому місто завалене відходами, великогабаритним сміттям, косіння трави не здійснюється - Сімферополь знову потопає в смітті. Це призвело до справжньої екологічної катастрофи», - обурюється Олег ФОМУШКІН.

Мешканці та гості Криму шоковані сміттєвими завалами на сімферопольських вулицях і побоюються спалаху холери, інших інфекційних захворювань, бо в місті панує липнева спека.

 

Крим

Читайте також: