КРИМ. Через низьку напругу в електромережах лампочки ледве жевріють

У населених пунктах Сімферопольського району напруга в електричній мережі падає до рекордно низьких показників. Так, за словами мешканців Урожайновської сільради, вони щиро радіють, коли вона досягає хоча б 160В, адже з 16 до 21 години при 110-120В лампочки ледве жевріють.

Провину за страждання кримських селян голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН повністю покладає на місцевих чиновників, які не тільки ігнорують  інноваційні розробки, покликані поліпшити умови електропостачання, але й не виконують свої зобов’язання перед людьми, які своїм коштом встановили електричні стовпи.

«Мешканці самі зібрали гроші, встановили 26 стовпів, поставили тумбу під трансформатор, але начальник Сімферопольського району електричних мереж компанії «Крименерго» Валентин ДОЛМАТОВ обіцянки встановити новий трансформатор не додержав. Востаннє терміни переносили на початок грудня, а трансформатора досі немає. Зате «Крименерго» не соромиться справно стягувати плату за електроенергію і з тих, хто отримує неякісні послуги», - обурюється Олег ФОМУШКІН.

«Де ж ця влада ховає наші гроші, якщо споживачі самі змушені інвестувати кошти в електорообладнання?» - запитує голова Кримської організації УНП.

Крим

Читайте також: