Херсонська УНП: Для усіх нас головне зараз вистояти і отримати спільну перемогу

Днями відбулося чергове засідання ради Херсонської обласної організації УНП. За участю заступника голови Української Народної Партії Олексія Мірошниченка та голови обласної організації партії «Українська платформа Собор» Наталії Возаловської обговорювалися питання про стан політичної ситуації в Україні. А також про  перспективи розбудови УНП на Херсонщині.

Учасники засідання позитивно оцінили рішення ІІ частини ХIV з’їзду про збереження Української Народної Партії як однієї з провідних політичних сил правого національно-демократичного спрямування. Крім цього члени ради – голови районних та міських організацій УНП Херсонської області виступили категорично проти будь-яких внутрішніх конфліктів між патріотичними силами.

"Сьогодні не час для міжпартійних сварок. Представники Херсонської і інших організацій УНП беруть участь у Київському і у місцевих Євромайданах, ведуть роз’яснювальну роботу на місцях. І усі патріоти України повинні докласти своїх зусиль, щоб відстояти європейське майбутнє для себе та своїх дітей" - зазначив голова обласної організації УНП Тарас Дідух.

На завершенні засідання члени ради підтвердили готовність і у подальшому співпрацювати з іншими демократичними силами.

«Для усіх нас головне зараз вистояти і отримати спільну перемогу», – підкреслив голова Херсонської обласної організації УНП Тарас Дідух.

Херсонська область, УНП, Життя партії

Читайте також: