Керівники РІВНЕНСЬКИХ кінотеатрів стверджують, що не скасовували фільм "Матч"

Прокат українофобського фільму "Матч" у Рівному насправді не скасовували, про це на днях заявила директор кіноцентру "Ера" Марія ШУЛЬГАН. "Спільно з керівництвом "Мультиплексу" ми вирішили перенести демонстрацію в інший зал. Тобто ми нічого насправді не скасовували", - сказала вона.

Водночас міський голова Рівного Володимир ХОМКО запевнив, що не допустить провокаційного фільму. Аналогічну заяву перед депутатським корпусом та представниками ЗМІ зробила й заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська.

"Саме такі випадки стають випробуванням на реальний патріотизм як для громадськості, так і для влади", - зазначила голова Рівненської обласної організації Української народної партії Світлана НІКОЛІНА.

Політик додала, що "ганебна українофобська стрічка, яка плює в душу українцям, має бути заборонена для показу, а Міністерство культури, що вірнопіддано надало ліцензію на прокат, тим самим сприяючи розпалюванню антиукраїнської істерії, має за це відповісти".

"Українці ж, попри цинічні заяви деяких поборників безмежної "свободи слова" (а насправді – свободи знущань над українцями), мають право захищати свою честь усіма методами", – наголосила політик.

Рівненська область

Читайте також: